by
on
under
Permalink

Integratsiooniprojekt “Break the silence between us” ootab Teid 4. – 10. juulil EESTIS!

Tahan suurima heameelega teile teada anda, et integratsiooniprojekt, mis toob kokku kurdid ja kuuljad kuuest eri Euroopa riigist, on heaks kiidetud!

Projekt toimub 4. – 10. juulil Aegviidus. Seekord on osalevateks riikideks: Eesti, Portugal, Itaalia, Prantsusmaa, Tsehhi ja Poola.

Projekti eesmärk on kurtidel ja kuuljatel veeta üks nädal koos, õppida teineteise kultuuride kohta (nii kurtide-kuuljate kultuuri erinevuste kui ka regionaalsetest kultuurilistest eripäradest rohkem aimu saada). Projekti jooksul toimub iga päev 3 workshopi: teater, muusika/tants/poeesia ja kultuur. Selle käigus jaotatakse kõik segarühma ja hakatakse koos ette valmistama etendust, mille esitame projekti lõpupoole Tallinnas MEEDIALE kui ka kohalikele inimestele!

Usun, et seekord on kandidatuur suurem, sest eestlased ei pea omalt poolt suuri kulutusi tegema. Seega soovin paluda teid, et teie paneksite kuulutuse üles kas oma kodulehele või annaksite muud moodi kurtide kogukonnale teada sellest võimalusest toredas projektis osaleda. Seega on kõik informeeritud ja ei teki momenti, kus keegi tahtis osaleda aga ei teadnud projektist mitte midagi.

Projektis osalemise kriteeriumid:

 

  • osaleja peab olema vanuses 18-30 eluaastat (+/- 1 aasta)
  • oleks soovitatav algtase inglise keeles
  • osaleja peab olema motiveeritud õppima teiste kurtide kui ka kuuljate kultuuri kohta, seega palun ka kirjutada väike motivatsioonikiri kõigil kandideerijatel, mille põhjal valime välja sobiva osaleja!

Eestlased peavad ise saama Aegviidu puhkebaasi (projekti asukoht:http://www.aegviidupuhkebaas.ee/Aegviidu%20Puhkebaas_files/asukoht.html) Sõidukulusid tagasi ei maksta eestlastele, sest see toimub siin. Enda poolt tuleb siis maksta ainult 20 eurot osavõtutasu.

Kõik huvilised võiskid saata mulle wordi faili, kus on ära märgitud nimi, vanus ja nende motivatsioon projektis osalemiseks! Seekord ei toimu valimist selle järgi, kes ees – see mees. Seekord valime selle järgi, kes on tõesti huvitatud teemast ja on motiveeritud aktiivselt selle nädala jooksul koostööd tegema. Kirjutage minu e-mailile: kaire.papp@network-together.eu

Samuti on mul teile üks palve. Kuna seekord tahame teha ka videot sellest projektist, siis kas teie hulgas on keegi, kes on võimeline monteerima kokku kõik videoklipid?

Samuti võite lisainformatsiooni saamiseks pöörduda minu poole: kaire.papp@network-together.eu

Lootes meeldivale koostööle,

Kaire Papp
projektijuht